Turnen meisjes

Dag Soort les Zaalnaam Begin Einde Leiding
Woensdag Meisjes 7-12 jaar Aristotelesstraat 18.00 19.00 Tineke Mensink
Woensdag Meisjes 12 jaar en ouder Aristotelesstraat 19.00 20.00 Tineke Mensink
Donderdag Meisjes 6 – 8 jaar Mariannalaan 17.00 18.00 Wendy de Jong
Donderdag Meisjes 8 – 10 jaar Mariannalaan 18.00 19.00 Wendy de Jong
Donderdag Meisjes 10 jaar en ouder Mariannalaan 19.00 20.00 Janneke Overduin
Donderdag Meisjes 6 – 10 jaar Valkeniersdonk 17.00 18.00 Miznawi Rijke
Donderdag Meisjes 10 – 14 jaar Valkeniersdonk 18.00 19.00 Miznawi Rijke
Vrijdag Meisjes 6 – 8 jaar Tormentilstraat 16.00 17.00 Iris Drost
Vrijdag Meisjes 8 jaar en ouder Tormentilstraat 17.00 18.00 Iris Drost

Turnen jongens

Dag Soort les Zaalnaam Begin Einde Leiding
Woensdag Jongens 6 tot 12 jaar Aristotelesstraat 17.00 18.00 Tineke Mensink

Turnen dames / heren

Dag Soort les Zaalnaam Begin Einde Leiding
Maandag Dames / Heren 14 jaar en ouder Glazeniershorst 21.00 22.00 Riet Renting

 

Beweegdiploma

Dag Soort les Zaalnaam Begin Einde Leiding
Dinsdag Ouder/Peutergym Meisjes / jongens 1,5 – 4 jaar Eekschillersdreef 9.30 10.30 Riet Renting
Woensdag Meisjes / jongens 3 – 6 jaar Aristotelesstraat 16.00 17.00 Tineke Mensink

Kleutergym

Dag Soort les Zaalnaam Begin Einde Leiding
Woensdag Meisjes / jongens 3-6 jaar Aristotelesstraat 16.00 17.00 Tineke Mensink

Ouder en peutergym

Dag Soort les Zaalnaam Begin Einde Leiding
Dinsdag 1,5 – 4 jaar Eekschillersdreef 09.30 10.30 Riet Renting

G-gym

Dag Soort les Zaalnaam Begin Einde Leiding
Dinsdag Meisjes / jongens tot 20 jaar Glazeniershorst 17.45 18.45 Evaline Heuvelmans
Dinsdag Dames / heren 20 jaar en ouder Glazeniershorst 19.00 20.00 Evaline Heuvelmans

Aerobics

Dag Soort les Zaalnaam Begin Einde Leiding
Dinsdag Dames Tormentilstraat 19.00 20.00 Anja Hol
Dinsdag Dames Tormentilstraat 20.00 21.00 Anja Hol
Woensdag Dames Fortlaan 20.00 21.00 Ellen Pas
Woensdag Dames Fortlaan 21.00 22.00 Ellen Pas

Sportfit

Dag Soort les Zaalnaam Begin Einde Leiding
Maandag Dames Heuvellaan 16.00 17.00 Marion Weijn
Maandag Dames Glazeniershorst 19.00 20.00 Riet Renting
Maandag Dames/heren (Volleybal) Glazeniershorst 20.00 21.00 Riet Renting
Dinsdag Dames Heuvellaan 19.00 20.00 Joke Dehnen
Dinsdag Dames Edelenveld 20.00 21.00 Tineke Mensink
Dinsdag Dames (volleybal) Tormentilstraat 21.00 22.00 Anja Hol
Woensdag Dames Heuvellaan 19.00 20.00 Marion Weijn
Vrijdag Dames Buys Ballotstraat 09.30 10.30 Lilian Jans
Vrijdag Dames Buys Ballotstraat 10.30 11.30 Lilian Jans

Springen

Trampoline

Dag Soort les Zaalnaam Begin Einde Leiding
Donderdag Meisjes / jongens 7-12 jaar Valkeniersdonk 19.00 20.00 Riet Renting
Donderdag Meisjes / jongens 12-20 jaar Valkeniersdonk 20.00 21.00 Riet Renting

Dubbele minitramp / Trampoline

Dag Soort les Zaalnaam Begin Einde Leiding
Maandag Meisjes/jongens Schuttersweg 18.00 20.00 Anneke van Haren
Vrijdag Meisjes/jongens Schuttersweg 18.00 20.00 Anneke van Haren

Acro recreatie

Dag Soort les Zaalnaam Begin Einde Leiding
Woensdag Acro recreatie Edelenveld 17.00 18.00 Sharina Pol

 

Acro selectie

Dag Soort les Zaalnaam Begin Einde Leiding
Maandag Acro selectie Mariannalaan 18.00 20.00 Marjolein van Eck / Daniëlle van Eck / Aniek van Eck
Woensdag Acro selectie Edelenveld 18.00 20.00 Marjolein van Eck / Aniek van Eck
Donderdag Acro selectie Edelenveld 1800 20.00 Marjolein van Eck / Aniek van Eck

Turnen selectie

Dag Soort les Zaalnaam Begin Einde Leiding
Dinsdag 4e divisie Dames Turnhal KNGU Beekbergen 17.00 20.00 Marinke Libert / Sabine Kruitbosch
Vrijdag Voorselectie Dames Turnhal KNGU Beekbergen 16.00 18.00 Eska van de Vlekkert / Mariska van Luttikhuizen
Vrijdag 3e divisie Dames Turnhal KNGU Beekbergen 17.00 20.00 Anne Zeldenrijk / Esmee van Kouwen
Zaterdag 5e/6e divisie Dames Steenhouwersdonk 09.00 11.00 Eska van de Vlekkert / Miznawi Rijke / Maureen Zijlstra
Zondag
1x per maand
3e/4e/5e/6e divisie Dames Turnhal KNGU Beekbergen 09.00 12.00  Marinke Libert /Anne Zeldenrijk / Sabine Kruitbosch / Esmee van Kouwen